Громадська організація
«ГЕНЕРУЮЧА ПЛАТФОРМА ДОБРОБУД»

Логотип

Консолідований звіт

Історія та цілі організації

Громадська організація «ГЕНЕРУЮЧА ПЛАТФОРМА ДОБРОБУД» була створена в грудні 2019 року з метою сприяння розвитку раціональних моделей споживання і виробництва, а також реалізації ряду важливих для регіону екологічних ініціатив. Пріоритетним напрямком нашої роботи є відновлення екосистеми Херсонських плавнів і водойм шляхом культивації прибережного очерету, а також переробка різних типів органічних відходів і сировини в корисні і безпечні споживчі товари.

Контрольований покіс очеретяних заростей дозволить зупинити отруєння водойм і повітря шкідливими газами, що утворюються при гнитті опалого стебел. Це дозволить знизити кількість і масштаби щорічних пожеж в плавнях і врятувати їх унікальну екосистему. Зібране в процесі покосу сировину буде використовуватися для виробництва екологічно безпечних будівельних і загальнопромислових матеріалів, а також паливних брикетів.

Поряд з рекультивацією та безвідходної переробкою очерету ми займаємося підтримкою ініціатив по утилізації інших видів органічних відходів. ГО «ГЕНЕРУЮЧА ПЛАТФОРМА ДОБРОБУД» активно розвиває практику переробки харчових відходів та іншої органіки в біогумус за допомогою вермікомпостірованія. Ця екологічна і високоефективна технологія дозволяє не тільки вирішити проблему утилізації тисяч тонн відходів, а й забезпечує фермерські господарства недорогим і на 100% безпечним добривом для відновлення і підвищення врожайності ґрунтів.

Наша організація знаходиться в стадії активного розвитку, залучаючи до своєї роботи нових учасників і партнерів.

Хронологія діяльності ГО «ГЕНЕРУЮЧА ПЛАТФОРМА ДОБРОБУД»

Діяльність ГО «Генеруюча платформа Добробуд» спрямована на розробку і реалізацію системних проектів, які зможуть вирішити і екологічні, і економічні проблеми регіону. Ми переконані, що використання екологічно дружніх підходів і технологій дозволить забезпечити сприятливі умови життєдіяльності громадян і гідну якість життя.

Основи діяльності та опис організації

Громадська організація «Добробуд» є добровільним громадським об'єднанням фізичних осіб і підприємців, створеним для захисту екологічних, природоохоронних та економічних прав жителів Херсона і області. Ми тісно взаємодіємо з активістами, волонтерами, експертами, підприємцями і фермерами регіону, підтримуючи їх ініціативи, спрямовані на відновлення і захист екології.

Ми відкриті до співпраці, конструктивного діалогу та спільної діяльності щодо захисту, збереження та відновлення екології Херсонського краю.

Бачення організації

ГО «Генеруюча платформа Добробуд» - організація, орієнтована на практичну і інформаційну підтримку проектів, пов'язаних з використанням відновлюваних джерел енергії та промислової сировини, впровадженням низьковуглецевих технологій і розвитком «зеленої» економіки. Ми бачимо свою місію в тому, щоб вирішувати екологічні проблеми регіону комплексно, шляхом підтримки соціально та екологічно відповідального підприємництва.

Принципи нашої діяльності:

Стратегічні напрямки діяльності організації: